Що таке вписка і що там роблять

Сьогодні все частіше можна почути від молоді слово вписка. Що воно означає, звідки взялося і що роблять на вписці, нумо розбиратися.

Зміст

 • що таке вписка

  Що таке вписка мовою сленгу

  Впискою молодь називає вечірку або місце, де проходить тусовка. На вписку приходять здебільшого з ночівлею. Такоє існує інше значення жаргонного слова – це «притулок, місце для нічліжки».

  Походження слова

  Слово з’явилося у лексиці підлітків порівняно недавно. Однак вперше його вживали ще наприкінці 1960-х років. Поняття пов’язане з субкультурою хіппі та означало «нічліг, який вільно надавався мандрівникам». У таких місцях співали пісень, курили, кохалися. Під час сучасних вписок, крім перерахованого, також вживають алкоголь.

  як організувати вписку

  Вписка – це небезпечно?

  Вписки мають великий попит серед тінейджерів. Їх поки не пускають у нічні клуби, але їм хочеться розважатися та втекти від батьківського контролю. Найчастіше на вписку приходять малознайомі люди, що дає змогу познайомитися з новими людьми та добре розважитися. Проте у таких домашніх party міститься прихована небезпека. Нерідко такі вечірки закінчуються досить сумно. Адже можуть трапитися такі пригоди:

  • Передозування від алкоголю або наркотиків.
  • Згвалтування.
  • Крадіжки цінних речей.

  Якщо ви потрапили у таке місце, то необхідно чітко усвідомлювати усі можливі ризики та наслідки для себе.

  види вписок


  Види вписок без цензури

  Існує досить багато видів вписок зі своїми особливостями. Ось найрозповсюдженіші з них.

  • Флет – з англійської перекладається як «квартира». Це одна з найбезпечніших вписок, коли компанія збирається для занять улюбленою справою. Це може бути перегляд фільму, прослуховування музики, гра у настільні та комп’ютерні фільми. Присутні на такому заході завжди мають спільні інтереси.
  • Легіон – також досить безпечна вписка, адже сюди приходять знайомі один одному люди. Вони можуть розпивати алкогольні напої, але головна їхня мета – добре провести час у цікавій компанії. Кожен, хто сюди приходить, шукає приємних співрозмовників. Іноді на таку вечірку хлопці, які товаришують між собою, можуть запрошувати незнайомих дівчат для спілкування.
  • На стороні — безпечний захід, куди приходять досить малознайомі люди. Мінус заходу – воно може закінчитися будь-якої миті.
  • Підводний човен – має завжди свої правила. Локація, де відбуваються розваги, замикається на замок, і звідти ніхто не може вийти, доки двері не будуть відчинені. Тут також забороняється користуватися будь-якими гаджетами. Такі заходи безпеки свідчать про те, що на «субмарині» можуть відбуватися речі, які мають залишитися тільки в її стінах.
  • Road Party – туса, яка проходить дорогою до будь-якого місця призначення. Це може бути в поїзді, автобусі, автомобілі. У такий спосіб люди розважаються, щоб скоротити час у дорозі.
  • Hustle – перекладається як «штовхатися, тіснитися». Тобто це вечірка з великою кількість людей. Недолік – обмежений простір для танців та ігор, але через переваг – велика ймовірність познайомитися з новими людьми та отримати запрошення на їхні паті.
  • Вписка-сосиска – це класична чоловіча вечірка, куди дівчат не запрошують.

  Вписка в Інстаграмі

  В Instagram можна знайти безліч спільнот, пабліків, які запрошують на вписку. Для цього спеціальні хештеги, з якими публікуються відповідні фото-запрошення із зображенням вечірок.

  правила поведінки на вписці

  Правила поведінки на вписці

  Кожна вписка має свої правила. Їх встановлює або хазяїн заходу, або організатор, який винаймає житло, або ці правила загальновідомі. Саме до загальновідомих належать такі:

  1. Будьте ввічливими та акуратними. Не псуйте час іншим і собі. Якщо ви завітали у чужий дім, дотримуйтеся елементарного порядку.
  2. Контролюйте свої дії. Не зловживайте алкоголем, слідкуйте за своїм станом. Ві можете стати жертвою чиїхось злих жартів та насмішок або потрапити у кадр чийогось селфі у незручній для вас позі. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, краще підіть з тієї вечірки.
  3. Не запитуйте: де ночувати? З вашого боку це не тактично. У такому місці усі сплять на підлозі.
  4. Запитуйте дозволу, щоб скористуватися ванною кімнатою або особистими речами власника вечірки. Тим більш не можна ці речі виносити за межі квартири.
  5. Принесіть з собою алкогольні напої та їжу. Проявіть увагу господарю до господаря та гостинність, і вас обов’язково знову погукають на вписку.
  6. Обов’язково скажіть своїм домашнім, куди ви йдете на той випадок, якщо раптом щось станеться через непередбачені обставини.

  вписка мовою сленгу

  Як організувати виписку самостійно: корисні поради

  Перші ніж проводити вписку у себе вдома, потрібно ретельно підготуватися. Ось кілька порад, які допоможуть її організувати.

  1. Визначте для себе вид вписки. Від цього вже можна відштовхуватися в організаційних питаннях.
  2. Знайдіть підходяще місце та порахуйте оптимальну кількість людей для нього.
  3. Продумайте спосіб запрошення.
  4. Розрахуйте необхідну кількість їжі та алкоголю. Подумайте, як ви все це організуєте. Можна зібрати з усіх учасників наперед гроші та закупити продукти та напої, або встановити правило, що кожен приносить з собою те, що він буде їсти і пити.
  5. Напишіть у запрошенні вимоги до учасників.

  вписка це небезпечно

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що означає вписка та що на ній відбувається. Тому коли ви збираєтеся туди, краще піти зі своїми знайомими, кому ви довіряєте, та знати міру у всьому, щоб свято не стало проблемою.

Написати відповідь:

Ваша електронна адреса не буде опублікована

Site Footer

Sliding Sidebar