Що таке вірт: усе, що потрібно знати про секс онлайн

Нові технології досягли такого рівня, що можна кохатися навіть в інтернеті. Як це, запитаєте ви? Все дуже просто: за допомогою вірту. Що таке «вірт», яке відношення має до сексу та як ним займатися, розказуємо у статті.

Зміст

Вірт у широкому розумінні

Що таке вірт

Вірт — це процес взаємодії у віртуальному просторі учасників, які дарують один одному сексуальні задоволення. Використовують також такі поняття як «кіберсекс» та «віртуальний секс».

Є кілька способів віртуального задоволення:

 • Відеозв’язок — віртуальний контакт у реальному часі, наприклад, через Скайп, Zoom та спеціальні додатки;
 • Секстинг — обмін текстовими та мультимедійними повідомленнями сексуального характеру, наприклад, вульгарна переписка у Tinder, Pure та інших мобільних застосунках для знайомств та пошуку сексуальних партнерів;
 • Еротичний відеочат — виконання побажань збуджуючого характеру іншого учасника на веб-камеру (відео у месенджерах).

Де займаються віртом

Вірт у широкому розумінні

У широкому значенні «вірт» означає не сексуальні дії, а радше абстрактне поняття. Це своєрідний інтернет-флірт чи дистанційні стосунки. Люди по-різному сприймають таку близькість. Деякі скептично вважають, що це безглузда прихильність, адже можливо, що ця пара ніколи не зустрінеться. Інші вбачають у такому спілкуванні щось нове та цікаве. Іноді людина не має іншої можливості з кимось познайомитися. Інтернет дає шанс мати не лише друзів, а й любов.

Проте багато людей займаються віртом не для того, щоб знайти супутника життя, а щоб просто приємно провести час. У такий спосіб люди розважаються, відпочивають від повсякденної метушні та задовольняють свої фізіологічні потреби. При чому зазвичай ніхто в такій парі не плекає жодних надій на розвиток стосунків. Однак трапляються випадки, коли все ж один з учасників закохується у співрозмовника. Тому, щоб уникнути таких ситуацій у майбутньому, важливо обговорити це питання на початковому етапі.

Нюанси вірту

Що таке віртуальний роман

Віртуальний роман — це тісне спілкування людей, яке переростає на щось більше, ніж обмін інформацією. Вони знаходяться по різні боки монітора, і в такий спосіб людям легше відкритися, ніж у реальності.

Віртуальний роман має свої позитивні та негативні сторони.

До переваг належать:

 • чесність — для багатьох це можливість бути самим собою;
 • припинення будь-якої миті — якщо вам набридло спілкуватися з людиною, це простіше зробити, ніж у реальному житті, адже набридливого шанувальника можна просто забанити (відправити у чорний список);
 • без зобов’язань — віртуальний роман ні до чого не зобов’язує, навіть якщо один з учасників так не думає, він не зможе нічого пред’явити іншому;
 • не зрада — такий віртуальний зв’язок не можна зарахувати до зради; це просто флірт, якого іноді не вистачає у сірих буднях. Звичайно, із цим твердженням погоджуються не всі.

Недоліки:

 • розчарування — коли партнери все-таки вирішують зустрітися в реальному житті, вони можуть бути розчаровані, адже в уяві може скластися інший образ, який відрізняється від реального;
 • відверте листування — ваш опонент стає носієм ваших секретів, і знайти людину, яка збереже їх, дуже складно;
 • несерйозність — для деяких це може стати проблемою, адже віртуальне спілкування може не вийти за межі інтернету і залишитися без романтичних переживань.

vіrt

Де займаються віртом

Сьогодні існує багато сайтів та додатків, які дозволяють займатися віртом. Це розслабляє, додає нових вражень та нові емоції у життя.

Додатки для занять віртом

До найпопулярніших програм, які дають змогу займатися віртом, належать:

 • Tinder — ви забиваєте параметри пошуку (стать, вік, перевага), і вам за запитом видається результат. Ви зможете познайомитись із цікавими людьми, які не проти вірту.
 • Bumble App — на цьому ресурсі у дівчат більше привілеїв: контакт триває не понад добу, якщо партнерка не захоче продовження.
 • 3nder — це вірт для трьох. Існують навіть облікові записи пар, які бажають нових відчуттів.
 • Pure — у цьому застосунку навіть необов’язково створювати обліковий запис, але, щоб вас помітили, потрібно завантажити хоча б одне фото. Для дівчат сервіс безкоштовний, а ось хлопцям потрібно купити підписку.
 • Lovetime — сама назва веб-сайту говорить про любовне дозвілля у віртуальному світі.

Що таке віртуальний роман

Нюанси вірту

Варто розуміти, що мета віртуального сексу полягає у фізичному збудженні для досягнення задоволення та скидання напруги. Тільки людина може створити собі бар’єри в голові та вважати вірт чимось неприйнятним. Однак, як і в будь-якій іншій взаємодії, у вірту є певні правила:

 • приготуйтеся до того, що вам доведеться розкріпачитися та виконувати прохання, накази, бажання свого віртуального співрозмовника;
 • вивчіть техніку сексу та мастурбації;
 • робіть якісні знімки та знімайте відео конкретної спрямованості;
 • одягайтеся красиво (сексуальна спідня білизна, панчохи, секс-костюми);
 • говоріть збудливо, тихо чи пошепки.

Висновок

Вірт — поширене явище у глобальній мережі. Людина у такий спосіб може відволіктися від звичних справ, отримати нові відчуття та враження.

Написати відповідь:

Ваша електронна адреса не буде опублікована

Site Footer

Sliding Sidebar