Що таке сквірт, жіноча еякуляція та струменевий оргазм

Жіночий та чоловічий оргазм відрізняються за своєю природою. Чоловік здатний досягати піку насолоди частіше, зате у жінок цей момент вираженіший і яскравіший за відчуттями. Чоловічий оргазм завжди закінчується сім’явипорскуванням, а жінці еякулювати набагато складніше. Проте бувають моменти, коли жіночий оргазм закінчується сквіртом. Що таке сквірт і як дійти до піку задоволення, спробуємо розібратися в нашій статті.

Зміст

Сквірт

Що таке сквіртінг

Сквіртінг (у перекладі з англійської означає «розбризкувати струменем») — це вміння жінки еякулювати. Це поняття пов’язане з видом оргазму, що супроводжується викидом утвореної рідини зі статевого жіночого органу. Цей процес можна порівняти з чоловічим сім’явипорскуванням.

Чи всі жінки можуть відчувати сквірт? Це питання достатньо не вивчене. Якщо розглядити з точки зору фізіології, то теоретично кожна жінка має можливість досягти струменевого оргазму. Потужний екстаз можна відрізнити від кліторального чи вагінального. Статистика показує цифри, що лише половина жінок відчувала цей вид задоволення. Однак у цьому питанні важливо враховувати безліч моментів: знати особливості свого організму, техніку сквірту, перешкоди, які не дають змоги пережити деліцію (насолоду).

Що за рідина виділяється під час струменевого оргазму і чи сеча це

Рідина, що виділяється під час оргазму, називається сквіртом, або «жіночим еякулятом». Відповідно до досліджень, жінка під час оргазму може виділяти від 10 до 70 мілілітрів, а це від 3 чайних ложечок до пів літри прозорої вологи природнього тілесного запаху. Водянисті виділення схожі на сполуки сечовини, креатиніну та секрету, який виробляється залозами скіну.

Цей жіночий орган за своїми функціями нагадує простату. Проте рідина, що виділяється з нього, на відміну від сперми, під час попадання на одяг не залишає слідів. Виділення також відрізняються від натурального мастила, яке має тягучий склад і служить для захисту стін піхви. За перших спроб сквірта можна побачити невеликі намокання. І лише у разі регулярної практики його кількість збільшуватиметься.

Вчені поки остаточно не дослідили склад рідини. А тому є версія, що це просто сеча, яка містить відпрацьовані речовини організму. Ця тема повністю не досліджена через індивідуальні особливості жіночого тіла.

Що таке сквірт

Як досягти сквірту

Щоб отримати таку насолоду, необхідно максимально розслабитися. Психологічна свобода та позитивний настрій допоможуть у цьому. Варто позбутися від сорому, думок про те, що думає партнер та не чекати сквіртінга. Адже повністю розслеблена жінка, яка відчуває чоловіка, його дотик, свої ерогенні зони, зможе пережити нові відчуття.

Сквірт це

Як дійти до струменевого оргазму з партнером

Є кілька порад, щоб відчути сквірт з партнером:

 1. Підготовка — основний етап до отримання результату. Жінка почуватиметься розкутою і впевненою, коли до цього розташовуватиме атмосфера. Спокійна музика, гарна спідня білизна, еротичний фільм зможуть відкрити нові сексуальні сторони. У цей етап може входити початок процесу, саме попередні ласки. Кількість та тривалість прелюдії візьміть у свої руки.
 2. Підберіть потрібну позу в сексі, в якій буде зручно стимулювати точку G. Однією з найпопулярніших позицій є «Наїзниця», коли жінка сідає зверху на чоловіка. У такому положенні варто плавно рухатися та чинити тиск на точку задоволення. Чудово підійдуть для цього пози «Феєрверк» — обхват ногами жінки чоловіка, «Сходження до бажання» — вона застрибує на нього, стоячи позиція. Можна використовувати різні стійки, важливою умовою при яких є стимуляція клітора та зручність партнерів.
 3. Не бійтеся говорити партнеру про свої бажання. Відкриті чесні розмови на інтимну тематику вас не розсварять, а призведуть до довірчих стосунків у сексуальному плані. Партнеру варто прислухатися до пропозицій, а також вивчити різні способи впливу, чергувати їх та стежити за реакцією партнерки.
 4. Інтенсивність погладжування або натискання призведуть до бризок та судом від оргазму. Щоб визначити, який спосіб масажу ефективний, необхідно експериментувати, не зупинятися після першої невдалої спроби. Можливо, апогею чуттєвості ви можете досягти різними діями.

Існує хибна думка про те, що струменевий оргазм настає після закінчення процесу. Однак ця унікальна здатність може статися будь-якої миті близькості. У цей час жінка пізнає незвичайні приємні почуття у вагіні та по всьому тілу. Вона відчуває деяке розкриття почуттів з виливанням рідини і пульсуючими поштовхами. І по наростаючій стають відчутними та незабутніми. Це наче виверження вулкана з усіма його фарбами. Під час сквіртінгу жінка більше розслабляється до блаженного стану. Це самопочуття кардинально відрізняється від нормального оргазму.

Жіночі виділення

Сквіртінг самостійно

Щоб отримати струменевий оргазм самостійно, необхідно добре вивчити своє тіло. Кращий спосіб — мастурбувати. Це можна робити як самостійно, так і з партнером. Чим більше жінка приносить задоволення, тим краще вона вивчає своє тіло і його можливості. Тим більше можливостей для експериментів.

Перш ніж довести себе до сквіртингу, потрібно створити відповідні умови. Якщо ви хочете це робити за партнера, необхідно звільнитися від незручності й повністю віддатися почуттям. Якщо хочете усамітнитися, нехай це буде зручне місце, яке може вас розніжити. Для кращого ковзання використовуйте лубриканти, для отримання різних відчуттів — секс-іграшки.

Дії, які допоможуть досягти бажаного ефекту:

 1. Дівчина засовує середній та вказівний пальці у піхву, долоня залишається зверху.
 2. Згинає пальці, щоб вони вперлися у передню стінку уретри.
 3. Робить натискаючі й обертові рухи, які не викликатимуть біль.
 4. Інша рука паралельно може стимулювати клітор або пестити його вібратором.
 5. Після цього можна відчути позиви до сечовипускання, але не варто зупинятися, потрібно дочекатися виходу еякуляту.
 6. Під час задоволення м’язи скорочуватимуться, тому дівчина повинна акуратно висунути пальці та продовжити гладити клітор.

Сквірт це що таке

Що заважає досягти сквірту

Для досягнення сквірту заважають деякі фактори:

 • Недовіра до партнера психологічно стримуватиме викид. Майже на вершині збудження у дівчини зёявляються відчуття, схожі на сечовиділення. Вона може почати соромитися та переживати. Це не дасть їй повністю розслабитись. Але це помилкові позиви, у такому стані людина не зможе сечовипуститися.
 • Безграмотність партнера. Мало хто з чоловіків добре знайомий з анатомією жінки та знає будову її статевих органів. Багатьом не вдаэться довести дівчину навіть до простого оргазму. Сквірт вимагає педантичного ставлення та терпіння. Партнеру необхідно опанувати спеціальні техніки з безліччю нюансів і тонкощів. Деякі чоловіки стверджують, що знання жіночої сексуальності та певних технік не обов’язкові, і вони зможуть змусити сквірити дівчину без цього. Але навряд чи це заслуга чоловыка, швидше за все, це схильність дівчини до цього виду насолоди.
 • Психологічні бар’єри. Психіка — складне явище, яке важко зрозуміти навіть фахівцям. Найчастіше жінка накручує себе: вважає себе недостатньо привабливою, сексуальною, боїться, що щось не вийде, соромиться природних речей. Щоб розвантажити мислення від стереотипів та негативу, потрібно підключити фантазію та довіритися відчуттям.

Що таке жіноча сперма

Що таке точка G і як її знайти

Точка G — це область передньої стінки вагіни, яка є подобою чоловічої передміхурової залози. Вчені припускають, що тут розташовано безліч нервових закінчень, тому пыд час інтенсивної стимуляції можна досягти сильного збудження та жіночої сперми.

Свою назву зона отримала на честь німецького лікаря Ернста Грефенберга, який першим описав її природу. Іноді можна почути такі назви G-spot, зона Грефенберга.

Довгий час тривали суперечки довкола її існування. Так у Великій Британії були опитані пари близнюків, які по-різному відповідали на питання про чутливу статеву частину. Тому зробили висновки про відсутність такої сексуальної частини, адже анатомія близнюків має бути ідентичною. Цю теорію не підтримала Беверлі Віппл — почесний професор-сексолог, яка вказала на різних партнерів жінок-близнюків, а отже, різноманітний сексуальний досвід.

Після довгих років досліджень американський гінеколог Адам Острженський виявив цю точку, яка нагадувала мішечок, у трупі літньої жінки. Але й цей факт вважали за слабкий доказ, адже це могло бути фізіологічною особливістю жінки.
Точка G розташована на відстані від 3 до 8 сантиметрів від виходу піхви по центру або з боків. Великий діапазон ускладнює пошуки. Але результат вартий того, щоб попрацювати. Важливо пам’ятати, що в спокійному стані складно намацати цю маленьку шорстку навпомацки горошинку, а під час збудження вона збільшується вдвічі.

Кілька порад, щоб знайти чарівну точку:

 1. Варто докласти зусиль для повного бажання.
 2. У разі ручної техніки не поспішати і старанно промацувати всю ерогенну зону.
 3. Під час статевого способу використати різноманітні позиції.
 4. Якщо ви відчуєте потребу в сечовипусканні, ви на правильному шляху. Це почуття швидко припиниться, а збудженість наростатиме.

Сквірт у порно

Сьогодні порносайти є найвідвідуванішими в інтернеті. Однак задля гарної картинки, що відповідає порностандартам, режисери використовують деякі хитрощі.

Сквірт у порно — популярний вид оргазму, який на екрані часто гіперболізований. Адже для звичайної дівчини необхідно досить багато часу і зусиль для результату, у тому числі й кількості еякуляції не так багато, як показують у порнофільмі.

Пересічну «полуничку» знімають кілька днів, адже люди не роботи й не можуть по клацанню пальця займатися сексом безперервно. Є, звичайно, порноактори, які мають різні здібності, однак і вони втомлюються, а індустрія повинна розвиватися.

Щоб кадр виглядав яскраво, і глядачі побачили вражаючі рясні виділення, жінці в промежину вставляють спеціальні ковпачки з водою. Під час зйомок актори непомітно натискають їх, обманюючи любителів такого кіно. Не забувайте, що порно це своєрідне мистецтво зі своїми критеріями, а в житті абсолютно все по-іншому.

Жіноча сперма

Що кажуть жінки про свої відчуття

Усі жінки погоджуються у тому, що струменевий оргазм не сплутаєш з іншим. Однак щоразу він різний і дарує різні відтінки насолоди. Нереальне відчуття, яке порівнюють з ядерним вибухом, яскравим спалахом, а також втратою мови й дихання.

Це не лише фізичний стан, який нагадує сечовий міхур, що лопнув, та його спустошення, а й серйозне емоційне потрясіння. Дівчина, яка пережила це вперше, довго не розуміє, що сталося. Кілька секунд, а то й хвилин вона приходить до тями, а потім отримує приємні мурашки по всьому тілу. Якось спробувавши сквірт, захочеться повторити це неодноразово.

Не бійтеся пробувати щось нове, відкривайте інші сторони своєї сексуальності, урізноманітнюйте особисте життя і не бійтеся експериментів. Життя варто прожити наповнене змістом та чудовими емоціями.

Написати відповідь:

Ваша електронна адреса не буде опублікована

Site Footer

Sliding Sidebar