Що таке секс?

Сексом люди починаються цікавитися ще з підліткового віку. Однак через застарілі стереотипи дорослі не дуже охоче говорять з дітьми на цю тему. І тінейджери мусять шукати відповідь на такі запитання в інтернеті. Хоча сам секс не є чимось вульгарним та забороненим. Це звичайна природна потреба кожної здорової дорослої людини. Тож якщо у вас і досі є купа запитань щодо сексу, то наша стаття саме для вас.

Зміст

що таке секс

Навіщо люди займаються сексом

За своєю природою секс — це фізіологічна можливість людини продовжувати свій рід. Від початку статеві стосунки сприймалися як спосіб народжувати дітей, і только згодом  — для отримання задоволення. З часом секс перетворився на комплекс психічних реакцій, установок, вчинків, пов’язаних із задоволенням статевого потягу. Тобто, крім біологічного репродуктивного значення, люди кохаються також і для підтримки емоційного зв’язку.

Ще стародавні греки висунули кілька теорій-причин цього явища:

 1. Любов. Арістотель говорив про нтимну близькість між двома закоханими.
 2. Задоволення фізіологічних потреб. Греки вважали секс благородної мето, яка сприяє гарному самопочуттю.
 3. Еротичне бажання. Задоволення від статевого акту як важлива складова психологічного здоров’я людини.

У деякі періоди розвитку людства секс знецінювався. Наприклад, у Середньовіччі церква вважала статеві втіхи грішними, а в період Ренесансу відбулися зміни — почалась сексуальна революція. Тоді й з’явилася фрза «секс заради сексу». Хоча сьогодні у деяких країнах це заняття і служить лише для того, щоб продовжити людський рід. Однак учені вже давно довели, що секс допомагає боротися зі стресом, покращує самопочуття, продовжує молодість і взагалі позитивно впливає на загальне здоров’я людини.

секс це що таке

Значення сексу для чоловіків

У суспільстві склався стереотип, що чоловіки більше цікавляться сексом. Насправді, у них ця потреба викликана не тільки психологічними переконаннями, а й чоловічим гормональним станом. Кожен по-різному готовий займатися сексом. Адже лібідо чоловіка може знижатися через психологічні травми, втому, хвороби та через вік. 

Скільки ж часу чоловік мору утриматися від сексу? Усі дуже індивідуально. Вчені з’ясували, що чоловік може обійтися без інтиму біля місяця. Після трималого утримання через виділення тестостерону починаються проблеми в емоційному та фізичному здоров’ї. Чоловік стає роздратованим, у нього з’являються нав’язливі думки про неповноцінність та погіршується самопочуття.

Чим старшим стає чоловік, тим більше він дбає про те, щоб покращити якість свого сексуального життя. І це краще робити з однією постійною партнеркою. Саме тому велика кількість жінок його вже не цікавить. А це той сами шанс розкрити в собі нові можливості та укріпити стосунки.

Значення сексу для жінок

Для жінки інтимна близькість — важлива складова її особистого здоров’я. Маючи регулярний секс, жінка:

 • почуває себе емоційно наповненою;
 • молодіє — науково доведено, що жінок під час оргазму розгладжуються зморшки та збільшується її привабливість;
 • худне — за один «сеанс» можна витратити біля 300 ккал.

Як і в чоловіків, потреба у кількості статевих актів та статевих партнерів у кожної жінки індивідуальна. Від чоловіків жінки відрізняються лише тим, що з віком статевий потяг тільки збільшується. До 30-35 років жінка починає відчувати смак сексу, їй хочеться частіше ним займатися. До того ж багато жінок ітльки після 30 років вчаться отримувати найяскравіші оргазми. В період клімаксу бажання може стихнути, але після — повертається знову. Багато жінок продовжують жити активним статевим життям у 50 та 60 років.

Психологічний аспект

Задоволення фізіологічних потреб — це не єдина умова хорошого сексу. Психоємоційний стан людини також дуже важливий. Добре, коли партнери вільно обговорюють про власні сексуальні вподобання, що дає змогу вирішити та покращити якість інтимних стосунків. Важливо не соромитися з партнером говорити про свої приховані бажання й експериментувати у ліжку. 

Проблеми часто виникають тоді, коли у партнерів є якісь табу. Психологічні бар’єри не дають розкритися та поговорити про сексуальне життя. Насправді, відверті розмови та бажання подарувати партнеру максимум насолоди зроблять секс більш якісним.

Знання свого тіла та пошуки ерогенних зон партнера дозволять позбавитися від комплексів та почати новий любовний етап у стосунках. Якщо ви тягнетеся до обранця так само, як і він до вас, чуєте побажання один одного і вдосконалюєтеся, це покращить якість життя в любовному аспекті.

Який буває секс

Основні відмінності щодо сексу для чоловіків та жінок

Уважається, що чоловіки люблять очима. І певною мірою, так і є. Адже для чоловіка важлива цілісна картинка: щоб його обраниця відповідала його особистим уявленням про неї. Переважна більшість чоловіків полігамні, вони бажають мати не одну постійну партнерку. Тому вони швидко втрачають інтерес до однієї жінки, й починають шукати нову. Цей неперервний ланцюжок може так ніколи і не закінчитись, якщо чоловік постійно шукатиме саме ту, єдину, яка задовольнить усі його примхи. Саме такий вигляд ма

Це перебільшена схема ставлення чоловіка до сексу. Формула залишається простою — для нього головне зовнішні фактори, які мають підлаштовуватися під обставини.

У жінки все навпаки. Її сексуально приваблюють не зовнішні параметри, а завершений образ: вчинки, поведінка, темперамент. Навіть одна риса характеру може запалити у жінці вогонь кохання. Іноді сказане слово або гарний жест можуть збудити жінку. Для неї сексуальний партнер — це потенційна людина, з якою вона хотіла б бути. У чоловіків, які не шукають постійних стосунків, можуть виникнути проблеми на цьому ґрунті. Для жінки важливіша не інтимна близькість, а духовна прихильність. Саме зацікавленість у жінці буде ключовим моментом її сексуальності.

Ще однією відмінністю є той факт, що за статевим актом жінка здатна отримати кілька оргазмів, у той час як у чоловіка один статевий акт — один оргазм. Як отримати максимальне задоволення учасникам процесу розглянемо далі.

Пози в сексі

Традиційні різновиди сексу

Секс настільки багатогранний, що немає однієї чіткої класифікації. В інтернеті можна знайти велику кількість умовних поділів на види. Розглянемо кожен з наявних.

Класичний

Це традиційний секс між чоловіком та жінкою, під час якого статевий член входить у вагінальний отвір. Класичний варіант охоплює безліч різноманітних поз реалізації фантазії.

Анальний

Поширений вид серед молодих людей та гомосексуалістів. Замість проникнення у вагіну, член заходить в анальний отвір. Для чоловіка, як і жінки, це нові враження. Анальне кільце не таке еластичне, як вагінальне, тому вузький прохід, що стискає, і відсутність страху, що треба вчасно зупинитися при незахищеному акті, дарують справжній кайф чоловікові. Багато жінок відчувають подвійне задоволення при додаткових ласках. Про анальний секс люди все частіше говорять без сорому, і багато пар експериментують впровадження в анус секс-іграшок.

Оральний

Секс, під час якого задоволення досягається задоволенням статевих органів ротом та його частинами. У процесі задіяні губи, язик, зуби, щоки. Задоволеність приносять поцілунки, лизання, смоктання, покусування. Такий спосіб може бути використаний одним партнером до іншого або одночасними діями. Оральний секс має кілька підтипів.

 • Кунілінгус. Це пестіння жіночого статевого органу язиком. Статеві губи, вагіна, клітор дуже чутливі, особливо при підвищеному лібідо. Тому при парвильний діях жінка отримує екстаз. Кунілінгус часто використовують і лесбійські пари.
 • Мінет. Збуждення чоловічих геніталій (статевого члена та мошонки) ротом. Дівчина може їх лизати, смоктати, утворюючи вакуум, покусувати. Найчутливіше місце у чоловіків — головка члена та вуздечка. Але багато представників сильної статі отримують блаженство і від «ігор» зі своїми тестикулами (яєчками). Мінет також дуже популярний серед гей-пар.
 • Анілінгус. Доставляє задоволення поцілунками, лизанням та введенням язика у задній прохід. Анілінгус використовують як попередню ласку для посилення бажання. Часто у процесі анус змочують слиною. Для деяких це ще одна любовна втіха.
 • Лінгвальний. Секс із використанням лише язика. Він відрізняється від орального тим, що, наприклад, при уунілінгусі партнер може використовувати пальці. Лінгвальний передбачає стимуляцію статевих органів та ерогенних зон лише язиком.
 • Іррумація. Це активні поштовхи пеніса в горлянку або горло. Іррумацію порівнюють з мінетом. Але відмінність в інтенсивності рухів та активності партнера, який зверху.

Моносексуальний

Моносексуалами називають людей, які можуть самостійно задовольнити себе. Вони якими-небудь своїми діями самостійно отримують сексуальну розрядку, тому не потребують партнера.

Мастурбація

Це самозадоволення, пестіння своїх статевих органів руками або ж за допомогою секс-девайсів. Це абсолютно природне явище, яке зустрічається у 90% дорослих людей. Багато хто вважає за краще займатися онанізмом перед партнером, спонукаючи його до дій.

Ексгібіціонізм

У деяких джерелах можна знайти, що ексгібіціонізм — це психічний розлад. Ексгібіціоністи досягають сексуального збудження шляхом демонстрації своїх статевих органів, найчастіше незнайомим людям. Також вони можуть мастурбувати в громадських місцях, доставляючи людям незручності, а собі насолоду від цього.

Фротажний

Полягає у терті партнерів один про одного. Схожий термін «фротаж» вважають психічним захворюванням. Людина з таким розладом треться статевими органами через одяг у місцях скупчення людей.

Інтрафеморальний

Під час цього виду сексу чоловічі геніталії перебувають у жінки між стегнами. Чоловік може прилаштовуватися як ззаду, так і спереду, при цьому відчути різний спектр емоцій.

Мамологічний

Чоловік затискає член між грудей партнерки. Чудово, коли жінка пишногруда. Це сексуально настроїть на ейфорію.

Глютеальний

Поворотно-поступальні рухи члена між сідниць партнерки. Відмінність від анального сексу в тому, що не відбувається проникнення, але може стати початком до наступного кроку.

Інтерпедальний

Дівчина затискає член ступнями. У такому разі хлопець може рухати тазом або партнерка ногами. Приємні відчуття викликає регулярний догляд за ногами, особливо ніжні п’ятки.

Інтрабіальний

Схожий на попередній, тільки пеніс затискається між литок дівчини. Зіткнення привнесуть щось нове у сексуальне життя.

Вертебральний

У такому різновиді фалос проходить по хребцях партнерки. Чоловік може порівняти це з їздою верхи. Фахівці стверджують, що за підвищеного потягу таких поїздок від шиї до крижів за акт буде небагато.

Поплітеальний

Такий вид передбачає розташування пеніса у її підколінній ямці. Ритм та активні ролі партнери можуть вибрати самі. Дівчина може не тільки подарувати задоволення супутникові, але підкачати м’язи стегон.

Назальний

Статевий зв’язок, де задіяний ніс та носові ходи. Вхід члена в ніс скрутний, тому майже всі зупиняються на ласках зовнішнього боку. Це ніжний процес, який для жінки стане чудовим масажем.

Трихофілічний

Хлопець водить членом по волоссю дівчини. Відчуття залежить від жіночої зачіски. Така прелюдія стане відправною точкою для задоволення.

Аксилярний

Інтимний зв’язок з пахвою партнерки. Чоловік самостійно зможе керувати процесом у будь-якій зручній для нього позі.

Іринг

Статеві зносини з вухом партнерки. Пеніс може проникати в раковину або гладити вухо навколо.

популярні пози сексу

Мануальний

Сексуальні ігри за допомогою рук. Такий етап може бути, як приємною прелюдією, так і завершальним пунктом. Чоловіки цінують старання та ніжність досвідчених жіночих рук.

Механічний

У такому статевому акті присутні однакові рухи та пози. Іноді це різкі поступальні поштовхи, іноді плавні акуратні дії. Монотонність може вбити пристрасть, що утворилася.

Психічний

Таку інтимну близькість можна назвати духовною. Проникнення над тіло, а мозок партнера. Все відбувається у свідомості людини і малює картини у своїй уяві.

Тантричний

Безконтактний секс, що дозволяє на найвищому рівні відчути партнера. Тут важливо розслабитися, довіритися та правильно дихати. При правильному виконанні збільшується енергія і можна навіть відчути незвичайний оргазм, який ні з чим не зрівняється.

Свінгерство

Для різноманітності своїх сексуальних стосунків партнери можуть мінятися своїми партнерами з іншими парами, які хочуть цього ж. Таких людей називають свінгерами. Партнери можуть спостерігати один за одним, а можуть поєднуватися окремо від своїх обранців.

БДСМ

Жорсткий секс, у якому статеве збудження досягається через заподіяння болю партнеру чи отримання. У такому статевому акті є домінатор — головний (той, що керує процесом), і жертва (який підпорядковується). Для більшого ефекту часто використовують допоміжну атрибутику.

Екстремальний

Секс межує з небезпекою та несподіваними поворотами. Любителі такого заняття обирають людні місця, де можуть з’явитися люди. Займаються сексом при свідках, отримуючи певну дозу адреналіну. Виконують небезпечні сексуальні дії або це роблять в умовах, які можуть зашкодити здоров’ю.

Груповий

Така статева активність передбачає участь у процесі від трьох осіб і більше. Це можуть бути двоє чоловіків та одна жінка або дві жінки та один чоловік. Для цього характерна взаємодія всіх учасників.

Незвичайні види сексу

Для поціновувачів консервативних канонів деякі з перерахованих вище вважаються незвичайним. Але все-таки з розвитком технологічного прогресу та секс-індустрії все частіше з’являються нові способи для утіх.

Віртуальний

Першими спробами віртуального задоволення був секс за телефоном. Наразі молодь вважає за краще користуватися відеозв’язком та текстовими повідомленнями, щоб на відстані задовольняти один одного. У віртуальному просторі використовують еротичний відеочат, кіберсекс (мастурбацію на камеру), обмін нюдсами (своїми інтимними фото) та SMS з інтимним підтекстом.

Перекручений (збочення)

Досі не відомо, що вважається нормою у сексуальному плані, а що — збоченням. Але є особливі форми, які у суспільстві вважають аморальними. Найбільш аморальними можна назвати зоофілію (сукупність з тваринами), педофілію (сексуальний потяг до дітей), некрофілію (збудження від трупів). Наступні приклади не можна назвати збоченими формами насолоди, але багато хто відмовляє в собі в такому задоволенні через неприйняття їх соціумом.

Пубі-секс

Такий оригінальний спосіб задоволення іноді замінює процес впровадження. Пеніс хлопця гладить лобок дівчини. Перед процедурою рекомендують зняти всі інтимні аксесуари, якщо є.

Сплошинг

Такий вид сподобається любителям смачно поїсти. Адже тут задіяно їжу, розташовану на тілі партнера. Плавними рухами вона буде з’їдена, а молоді люди отримуватимуть нотку свіжих відчуттів.

Секс-фітнес

Секс — це повноцінна вправа на всі групи м’язів. Якщо підійти до заняття правильно, то ви відмовтеся від нудних походів у спортзал. Знайти відповідну схему нескладно: вибір поз та кількість разів за індивідуальними параметрами. Так постільний режим допоможе зміцнити м’язи і навіть схуднути.

Карреца

Це італійське слово означає «ласка». В основі такого сексу — дотики, поцілунки, погладжування тривалий час. Тобто досягти кінцевого результату партнери не прагнуть, вони насолоджуються процесом.

Фістинг

У такій сексуальній практиці у вагіну або в анус вводяться пальці або руки. Якщо дії виконуються наодинці, це вважається одним із видів мастурбації. Якщо обидва партнери задіяні, вони можуть набути нового сексуального досвіду.

Петтінг

Перекладається з англійської як «балуватися», «дратувати» у сенсі сексуальності. Так партнери обласкують ерогенні зони один одного, не торкаючись статевих органів. Іноді петтінг діє дотику до статевих органів, але це відбувається через одяг.

Безконтактний

Його практикують у окремих культурах. Хто займається тантра-йогою, тому відомо, на що здатна наша підсвідомість. Між людьми має бути сильний зв’язок, щоб на відстані у вигляді слів, рухів, а головне думок, досягти безконтактного оргазму.

навіщо займатися сексом

Класифікація за позами

Так само як і різновидів сексу, існує безліч різноманітних поз.

Стоячи

Люди виходять за рамки та зі своєї спальні. Так розпочинаються експерименти. Пози стоячи дуже різнопланові. Кожен зможе підібрати зручну та з найкращим ефектом. Партнерка може стояти на одній нозі, лежати, сидіти на руках, а він стоятиме і робитиме поступальні рухи. Багато хто вибирає стояти біля стіни — стійка позиція, яка має свій відтінок похабності. Можна спробувати і позу 69, і орально пестити один одного. У такому разі чоловік має бути міцним, а дівчина зручно зафіксуватись.

Ззаду

Коли йдеться про таку позу, перше, що спадає на думку — «доггі-стайл». Її можна вдосконалити, піднявши ноги або поклавши їх набік. У кожному разі керувати процесом подобається кожному чоловікові.

Зверху

Однак мало хто з чоловіків відмовлявся від пози «жінка зверху». Тількі в сексі чоловік може покірно змиритися і спостерігати за рухами супутниці. Найпопулярніша поза — «наїзниця», а її вже можна інтерпретувати по-різному: зворотна наїзниця, сидячи, спиною, на обличчі.

Знизу

Коли дівчина перебуває знизу, таку позу називають місіонерською. Колись місіонери (християни-проповідники) потрапили до тубільців і дізналися, що у статевому акті вони використовують різні пози, що є гріховним. Місіонерська поза передбачає заняття любов’ю віч-на-віч, що відрізняє людей від тварин. Це зручна позиція, поширена серед багатьох пар, коли дівчина лежить на спині, розсунувши ноги, а хлопець зверху входить до неї. Відчуття залежатимуть від становища жіночих ніг. Багато жінок отримують масу задоволення, коли ступні опущені, а чоловічий статевий орган вільно може проникати в неї.

Збоку

Оригінальними є пози збоку. Вони мають цікаві назви: «Танго», «Метелик», «Безе», «Горизонт». У таких позах зручно займатися сексом віч-на-віч і коли чоловік обіймає її ззаду.

Рекомендації щодо вибору виду та пози у сексі

Поради, як вибрати секс, який максимально задовольнить обох:

 1. Для початку не боятися і не соромитися спілкуватися з партнером. Поговоріть про свої бажання та фантазії, і ви зможете підібрати підходящий для вас спосіб кохатися.
 2. Секс має бути різноманітним. Щоб знайти свій ідеальний вид чи позу, необхідно експериментувати.
 3. Дозволяйте партнеру пробувати нові техніки і самі не забувайте вивчати своє та його тіло. Коли ви відчуєте себе, у вас розпочнеться новий етап у сексуальному житті.

різновиди сексу

Дивуємо партнера

Є прості способи здивувати партнера без особливих зусиль. Ви можете просто по-новому підійти до вашої улюбленої пози чи місця, де зазвичай кохаєтеся. Це додасть у стосунки новизни й подарує яскравий вогник.

Сонний секс

Секс уві сні? Це як? Насправді, на практиці це буде виглядати як приставання до партнера, можливо, навіть із проникненням. Але як би не хотілося спати партнеру, від таких хвилюючих прийомів прокинеться будь-хто.

Дикі та рольові ігри в ліжку

Додайте дикості та гостроти у ваше буденне сексуальне життя. Або це будуть рольові ігри з використанням костюмів, або задіяні секс-іграшки, які ніколи не будуть зайві в ліжку. Така розрядка сприяє приємному емоційному сплеску та зміцненню відносин.

Романтичний варіант

За класикою, свічки, пелюстки троянд, келих дорогого вина, ароматичні олії та інша атрибутика зроблять ваш вечір романтичним та незабутнім. Такий варіант хоч і вимагає попередньої підготовки, проте цілком виправдовує себе.

Аквасекс

Секс у ванній, душі, басейні або джакузі не залишить нікого байдужим. Вологі розпалені тіла можуть розслабитися і розкритися по-новому.

У незвичайному місці

Спробуйте зайнятися сексом у незвичайному місці: на пляжі, у парку, таксі, на даху будинку. Цей список можна продовжувати нескінченно. Будь-яке місце, де ви ще не кохалися, може стати незвичайним.

В одязі

А чому б спробувати в одязі? У такому випадку не потрібно шукати спеціальне місце та час. Потрібне лише бажання двох людей, які зможуть відкрити раніше недоступні таємниці свого тіла.

Кулінарний

Цікаво, що сам процес приготування може стати таким цікавим і перерости на щось велике на кухонному столі. Або спочатку здивувати партнера приготованою їжею, а після його погодувати. А тут ви самі вибираєте, як це буде.

Секс-сюрприз

Під такою назвою може бути все, що завгодно: місце, подарунок із секс-шопу, спосіб задоволення. Головне, щоб це було несподіваним для розгубленого партнера.

Швидкий

Це спонтанне рішення, яке може вам спасти на думку, і ви швидко його виконаєте. Здебільшого здивовані партнери через таке стрімке рішення швидко досягають ейфорії.

Тривалий

До тривалого сексу варто заздалегідь підготуватися. Однак старання будуть виправдані. Ваш партнер обов’язково захоче вам віддячити.

У нових позах

Нові, ще невідомі пози, однозначно будуть сюрпризом для вашого партнера. Не поспішайте скористатися всіма відразу, розтягніть задоволення і щоразу дивуйте коханого.

Секс-марафон

Така подія залишиться у пам’яті надовго. Придумайте завдання щодня на певний період. Наприклад, ви з партнером їдете відпочивати на тиждень і цей час варто провести з користю. Щодня ви займатиметеся сексом по-різному. У цьому полягає суть секс-марафону.

Секс у майбутньому

Нові технології активно використовуються для задоволення сексуальних бажань. Яким буде секс через 10 або 20 років? Чи будуть люди кохатися звичними способами? Вчені намагаються передбачити майбутнє статевого акту.

Вони вважають, що існуватиме віртуальне порно, розроблено технології вдосконалення людського організму, задоволення на відстані завдяки сенсорним пристроям

Майбутнє у сексі за цифровими технологіями. Він стане синтетичним, де зовсім мало органіки та хаосу. Значні зміни відбудуться і в ідеях.

Користь і шкода сексу

Користь та шкода сексу

Вчені з’ясовали, що під час статевого акту у партнерів виробляються гормони щастя (ендорфін та окситоцин), які знижують вироблення гормонів стресу (кортизолу та адреналіну). Такий ефект допомагає покращити емоційний та фізичний стан. Відбувається нормалізація кров’яного тиску, як наслідок, поліпшення самопочуття.

Медики стверджують, що секс сприятливо впливає на організм людини. Це розвиток опорно-рухового апарату, дихальної системи, відновлення тканин та покращення кольору й якості шкіри. У багатьох проходять акне та вугри, а також швидко відновлюються клітини, що відмирають.

Психолого-соціологічні дослідження показали такі результати від регулярних занять сексом:

 • зміцнення партнерських стосунків (55%) — більшість подружніх пар підтвердили вплив активного статевого життя;
 • підвищення настрою (50 %) — у половини піддослідних цього дня та наступного був чудовий емоційний стан;
 • стресостійкість та рівновагу в психічному здоров’ї (45 %) — допомагає боротися з депресією, стресами та негативними думками, розвантажує організм від напруженого графіка та емоційних проблем;
 • покращення сну (40 %) — фізичні навантаження з приємним ефектом сприятливо впливають на сновидіння, після гарного сексу уві сні людина повністю відновлюється;
 • впевненість у собі (35 %) — люди відзначили прояв рішучості та переконаності у своїй привабливості;
 • підвищення розумової активності (30%) — вчені встановили факт, коли під час оргазму залучається понад 30 мозкових клітин. Процес мислення порівнюють з півгодинною розминкою рішенням кросвордів та логічних завдань.

Про шкоду сексу можна говорити у тому випадку, коли статеве життя та сексуальна активність відсутні. Нестача або підвищена сексуальна діяльність згубно впливає на фізичний та психоемоційний стан. Болючість у промежині та психологічні розлади можуть супроводжувати людей з патологічним статевим життям. Тому баланс у сексуальному плані дуже важливий. Крім того, завжди треба дбати про захист під час сексу від венеричних захворювань та небажаної вагітності. Подбайте про надійні контрацептиви.

І все ж користь сексу безперечна. Тому люди із задоволенням кохайються та отримують порцію здоров’я й позитивний заряд.

Висновок

Секс — це найкращі ліки, майже панацея, яка робить життя яскравим, цікавим і багатогранним. Для того щоб у правильних дозах його приймати, навчіться відчувати себе та свої бажання. Тоді секс стане не просто повсякденною справою, а чимось духовним і високим.

Написати відповідь:

Ваша електронна адреса не буде опублікована

Site Footer

Sliding Sidebar