Що таке плюмбус

В інтернеті можна зустріти твердження, що усі знають, що таке плюмбус, і пояснювати значення цього слова безглуздо. Однак автори цієї фрази помиляються. Чимало людей, які раніше навіть не чули цього слова, і багато тих, хто чув та не знає, що воно означає. А дехто просто плутає це слово з іншими. Тож у статті розкажемо, що таке плюмбус і для чого він потрібен.

Зміст

Що таке плюмбус

Плюмбус — це що таке

Плюмбус – це унікальний засіб домашнього вжитку для очищення поверхні чи тіла. У багатьох такий пристрій можна знайти вдома, а у когось навіть в офісі. Про плюмбуси заговорили після випуску однієї серії популярного мультсеріалу «Рік і Морті», де описувалося виробництво предмета.

Навіщо потрібен плюмбус

В американському комедійному науково-фантастичному серіалі розповідається про те, для яких цілей використовується плюмбус. Герої пояснюють, що це звичайний засіб, який слугує для гігієни та порядку. Плюмбуси чудово усувають засмічення, забруднення, очищають одяг, служать як аналог туалетного паперу. Але іноді їх використовують як незвичайний елемент інтер’єру.

Плюмбус це що таке

Виробництво плюмбусів

Оригінальний побутовий прилад виготовляють висотою 60 см. Про усі тонкощі виробництва добре розказано в серіалі. Для виготовлення пристрою беруть пресований шматок дингільбо (матеріал для плюмбуса) та просочують його шлімом (крупинками). Шлім можна використовувати для наступних партій. Матеріал нарізують і нанизують на грумбо (верстаті) для подальшого втирання фліпу (зволожуючої рідини), в якому міститься фліповий сік. Далі приходить персонаж шламі (монстр, схожий на величезну жабу): він смикає і плює у виріб. Бламси (волоски плюмбуса) гладять проти чамплів (кінчики волосків). Після прасування та гоління готовому виробу надають ідентифікаційний номер і видають сертифікат.

Як зробити плюмбус

Як зробити плюмбус самостійно

У вас є два варіанти самостійно зробити плюмбус у домашніх умовах:

  1. Скористайтеся інструкцією, яка описана вище.
  2. Постаратися пофантазувати та використати будь-який матеріал, який ви знайдете під рукою.

Можна знайти в інтернеті варіанти в’язаних плюмбусів, виготовлені з ниток в’язальних, глиняних, металевих або пластикових, які будуть служити декоративним елементом. Гума — найбільш наближений на вигляд і характеристикам матеріал розробки плюмбусу. Але для здійснення такого процесу будуть потрібні спеціальні навички та обладнання.

Плюмбус це

Зробити плюмбус дійсно досить складно і витратно, тому на ринку можна знайти якісні вироби, можливо, вже бувші у вживанні. Якщо на них є ідентифікаційний номер і сертифікат, то такий предмет прослужить вам ще довго.

Висновок

Плюмбус – оригінальна річ. І, на перший погляд, веселий предмет виконує багато корисних функцій. Якщо у вас є можливість придбати плюмбус, ви не пошкодуєте про покупку.

Написати відповідь:

Ваша електронна адреса не буде опублікована

Site Footer

Sliding Sidebar