Що таке мінет

Чоловіки люблять, коли їм роблять мінет. І це не дивно, адже це дуже приємно. А як же ставляться до мінету дівчата і як його правильно робити, щоб подарувати партнеру насолоду? Відповіді на ці запитання шукайте у статті.

Зміст

Коли робити мінет

Мінет — це що таке

Слово «мінет» походить з французької мови й перекладається як «кішечка», у розмовній мові зустрічається як «лоскотати, пестити». Мінет — це вид орального сексу, де збудження досягається шляхом пестіння статевого члена язиком, зубами, ротом, губами іншого партнера.

Якими словами можна замінити слово «мінет»

Слово «мінет» можна замінити на такі синоніми: іррумація, пенілінкція, феляція, фаллаторизм. У словниках XIX століття зустрічаються поняття «мінетка», а саме слово «мінет» вживалося стосовно кунілінгусу (вид орального сексу, в якому партнер впливає на жіночі статеві органи за допомогою губ, язика, зубів).

Техніки мінету

Мінет в історії людства

Сексуальна практика була відома ще в давні часи. Проте у різні історичні періоди та врізних культурах ставилися до мінету по-різному:

 • Стародавні греки мінет практикували обережно, але він таки був популярним. Про це свідчать численні зображення періоду Стародавньої Греції, на яких показані оральні ласки між чоловіком та жінкою та кількома чоловіками.
 • Стародавні римляни вважали такий вид сексу допустимим лише у шлюбному союзі. Особливо засуджувався мінет у гомосексуальних стосунках. Вважалося, що феляція принизлива для активного партнера, який здійснює акт.
 • У Стародавній Індії не оминули цієї сексуальної практики та включили до свого знаменитого трактату «Камасутра» безліч поз, що демонструють оральні ласки.
 • У стародавній культурі мочика, яка існувала з I по VIII століття на території Південної Америки, повсякденне життя складалося з регулярних статевих актів з елементами фалаторизму.
  Про це свідчать зображення на кераміці тих часів.

Як робити мінет

Техніки мінету

Існує чимало видів мінету та технік його виконання. Розглянемо основні їх:

 • Феляція — такий варіант має на увазі ссання статевого члена з поцілунками, лизанням, легким покусуванням не тільки фалоса, а й мошонки. У процесі більше уваги приділяється найчутливішій частині чоловічого органу – голівці. Для додаткової стимуляції можна використовувати поступальні рухи вгору-вниз рукою по стовбуру пеніса.
 • Іррумація — під час такого сексуального вигляду сторона, що приймає, залишається пасивною, інший партнер чоловічим членом виконує поштовхові рухи вперед-назад, імітуючи статевий акт. У такому різновиді практикують техніку «глибоке горло»,
  коли пеніс всією довжиною проникає у ротову порожнину.
 • Аутофеляція (самозадоволення) — мінет, при якому оральне збудження досягається самостійно.
 • «Гра в сніжки» — сексуальна практика здійснюється внаслідок обміну спермою з одного рота в інший. Це може бути сплювання, стікання, поцілунок,
  при якій еякуляція передається одному чи кільком партнерам.

Коли потрібно робити мінет

Часто мінет служить як попередня ласка, щоб підготувати чоловіка до сексу або викликати велику ерекцію. Конкретних вимог немає, коли потрібно його робити. Багато хто воліє опуститися вниз і пестити свого партнера під час статевого акту, інші ж – таким чином його завершують.

Що таке мінет

Як навчитися робити мінет

Найголовніша порада – відчувати та чути побажання партнера. Це дуже важливо для орального сексу, адже кожен чоловік має свої переваги. Хтось любить грубо та владно, комусь треба робити ніжно та ласкаво. Щоб партнеру сподобалися оральні старання, можна скористатися такими рекомендаціями:

 • Займіть зручне положення.
 • Відчувайте себе розкуто, відкиньте всі сором’язливості та бар’єри.
 • Змінюйте техніку: використовуйте поцілунки, лизання, смоктання, покусування.
 • Змочуйте слиною або спеціальним засобом (лубрикантом) для більшого ефекту.
 • Слідкуйте за реакцією партнера, так ви зрозумієте, де йому було приємно, а як більше робити не варто.
 • Після процесу не соромтеся запитувати у партнера, що сподобалося, як краще урізноманітнити секс. Сексуальна комунікація — важлива складова довірчих відносин.

Захист під час мінету

Як робити мінет безпечно

Під час мінету передаються безліч венеричних хвороб (гонорея, гепатит, сифіліс, хламідіоз, ВІЛ, СНІД). Якщо ви не впевнені у своєму партнері, використовуйте презерватив під час оральних пестощів як основний запобіжний захід. Але й цей спосіб до кінця не зможе захистити від деяких захворювань, які залишають сліди довкола статевого члена. Якщо ви побачили будь-який зовнішній прояв захворювання (бородавки, ерозії, виразки, почервоніння, пухирі) в області паху,
у такому разі не варто займатися оральним сексом.

Чи можна від мінету завагітніти?

Від мінету завагітніти неможливо. Сперма повинна потрапити до жіночого статевого органу, а саме в матку, щоб жінка завагітніла.

Чи можна кохатися без мінету

Існує чимало сексуальних практик, які можна використовувати, щоб урізноманітнити інтимне життя. Мінет — одна з них. Не можна вважати секс без мінету неповноцінним, адже це вибір двох партнерів, практикувати його чи ні.
Безпечний мінет

Мінет у мистецтві

У кінематографії є ​​три яскраві художні фільми, де показані сцени мінету:

 • «Коричневий кролик» — сюжет розповідає про мотогонщика та його дівчину. Через нерозуміння між один одним вони розходяться, але незабаром зустрічаються у готелі, де дівчина робить хлопцю мінет. Кінострічку розкритикували, але саме інтимна сцена привабила глядачів.
 • «Інтим» — фільм про двох людей, що розчарувалися в житті, бармена Джея і актриси Клер, які бачать втіху тільки в анонімному сексі. У певний день тижня вони зустрічаються і вступають у бурхливий інтимний зв’язок. В одній зі сцен дівчина робить хлопцю мінет. Картину відзначили реалістичністю та натуралістичністю.
 • «9 пісень» — історія сексуальних стосунків вченого та його студентки. Глядачі відзначили відверті кадри,
  одним із яких став сцена мінету Метта та Лізи.

Висновок

Мінет має бути приємним обом партнерам. І тому необхідно знати не тільки його техніку виконання, а й психологічні моменти. Дівчині важливо відкинути страхи та сумніви, дати волю емоціям. Тоді процес подарує задоволення всім учасникам.

Написати відповідь:

Ваша електронна адреса не буде опублікована

Site Footer

Sliding Sidebar