Що таке фістинг та як його робити

Щоб урізноманітнити своє сексуальне життя, партнери починають експериментувати. Одним із досить оригінальних способів отримати насолоду є фістинг. Що це таке та як його практикувати, розкажемо далі.

Зміст

Протипоказання до фістингу

Фістинг — це що таке

Фістинг — це процес проникнення пальців руки чи кулака у піхву або анус. Така сексуальна практика дозволяє отримати нові враження. Фістингом можна займатися з партнером або без нього, тоді це буде одним із різновидів мастурбації.

Різновиди сексуальної практики фістингу

Фістинг активно застосовують на практиці, тому існує багато його різновидів.

Вагінальний

Найпоширеніший спосіб, який був застосований до фістингу спочатку — це проникнення у вагіну. Жінка може отримати максимальне задоволення від стимуляції точки G та зовнішніх статевих органів. Навіть при рясному виділенні мастила у жінки варто потурбуватися про додаткове.

Анальний

Такий спосіб не менш популярний. Це введення руки в анальний отвір. Його можна використовувати як жінкам, і чоловікам. В анусі розташовано багато нервових закінчень. Стимулюючи їх можна отримати приємний ефект. Для чоловіків це стимуляція простати, для жінок вплив на зону Графенберга (точки G). Якщо анальний фістинг виконується неправильно, можуть виникнути неприємні відчуття: свербіж, тріщини, запалення.

що таке фістинг

Подвійний

Це проникнення двох рук у піхву або задній отвір. Вводити руки можна по черзі або одночасно у різні частини тіла. Багато хто відзначає, що при правильному виконанні можна отримати подвійну насолоду.

Футфістинг

Така практика передбачає введення ноги у піхву чи анус. Важливо робити все акуратно, щоб не нашкодити та не завдати партнеру неприємних відчуттів.

Гепінг

Сексуальна практика передбачає силове розведення рук в анусі, щоб можна було спостерігати за внутрішніми органами.

БДСМ-фістинг

Любителі БДСМ часто використовують фістинг для отримання сексуального збудження. БДСМ заснований на обміні ролей домінанта (пана) та самбіста (підлеглого). У БДСМ-фістингу можна зв’язати партнера та використовувати метод, щоб удосконалювати рольові ігри й додати до них перчинку.

Як підготуватися до першого фістингу

Насамперед до фінстингу варто підготуватися морально, а вже потім фізично. Це має бути взаємне бажання обох партнерів. Неможна просто в один момент, не знаючи всіх нюансів, почати практикувати. Тож готуйтеся ґрунтовно.

Подолання психологічного бар’єру

Багато людей уважають, що займатися фістингом — це аморально. А також вони не вірять в ефект досягнення задоволення. У такий спосіб вони й вибудовують у своїй голові психологічні бар’єри, які дозволяють розслабитися. А це є однією з важливих умов під час проведення сексуальної практики. Тому якщо ви все-таки зважилися спробувати щось нове, налаштуйтеся на приємні відчуття, подолавши внутрішні переживання та обмеження.

Лубриканти

Використання лубрикантів необхідне для якісного тривалого процесу. Є багато спеціальних інтимних засобів, які полегшують тертя та сприяють м’якому проникненню. Вибирайте натуральні або високоякісні синтетичні гелі-мастила, щоб партнер не відчував дискомфорту.

Секс-іграшки

Секс-індустрія швидко розвивається і пропонує користувачам цікаві секс-іграшки. Для заняття фістингом створено спеціальний кулак, здебільшого це силіконовий або латексний варіант. Таку секс-іграшку можна використовувати разом із партнером або самостійно. Для розширення отвору у продажу доступні вагінальний та анальний розширювач.

Як підготуватися до фістингу

Вибір ідеальної пози для фістингу

Є кілька поз, які чудово підійдуть для занять фістингом:

 • місіонерська: партнер лежить на спині, розставивши ноги та зігнувши їх у коліна;
 • поза «69» (краще виконувати дії в бічній позиції): партнер лежить на боці, закинувши одну ногу на іншого, той надає перевернутому положенні у колін;
 • поза «доггі-стайл» (по-собачому): необхідно встати на четвереньки й максимально розставити ноги для комфортного входження.

Як робити фістинг

Щоб доставити приємні відчуття партнеру від фістингу, необхідно дотримуватися кількох порад:

 1. Проникайте в отвір поступово, повільно.
 2. Використовуйте для початку неглибокі рухи, що загвинчують.
 3. Додавайте в міру збудження прискорені рухи вперед-назад, прокручуйте долонею.
 4. Не забувайте використовувати велику кількість мастила.
 5. Запитуйте у партнера про відчуття.
 6. Не поспішайте. Паралельно можна пестити інші статеві органи (клітор, тестикули).

різновиди фістингу

Хто може бути партнером сексуальної практики

Фістинг не обмежує вибір партнера, тож кожен може стати ним.

Чоловік

Практикуючи фістинг зі своїм чоловіком чи дружиною, ви зближуєтеся не тільки сексуально, а й духовно. Багато хто відчуває сильну психоемоційну розрядку від фістингу, яка дорівнює відчуттям нервового зриву. Коли подружжя вивчило всі моменти фістингу і відчуває одне одного, таке зближення піде на користь їхнім стосункам.

Подруга (лесбі)

Лесбійки часто застосовують таку техніку у сексуальному житті. Багато лесбі переконані, що дівчата ніжніші за чоловіків і зможуть виконати всі рухи максимально приємно, добре знаючи жіночу фізіологію.

Друг

У світі вже ніхто не дивується, що секс без зобов’язань — це нормальне явище. Багато друзів практикують різноманітні сексуальні способи задоволення. З другом можна краще розслабитися та отримати бажану ейфорію.

Груповий фістинг

Груповим фістингом називається процес, у якому беруть участь більше, ніж дві особи. Це можуть бути різностатеві особи або заняття фістингом у лесбіянок та гомосексуалістів. У такому разі одночасно можуть отримувати задоволення всі учасники дії.

Коли потрібно зупинитися

Якщо процес завдає партнеру неприємних відчуттів, і він просить вас зупинитися, потрібно зупинитися. Після закінчення та отримання оргазму можна акуратно вийняти руку, дати час партнеру отямитися.

Як робити фістинг

Протипоказання до фістингу

Не рекомендується займатися глибоким фістингом під час вагітності для загальної безпеки плода та запобігання занесення інфекції. Також реабілітаційний період потрібно пройти й після хірургічної операції в зоні органів малого та великого тазу. Якщо процедуру проведено на задіяних органах, варто почекати трохи більше часу для повного загоєння.

Які можуть бути наслідки

Фістинг має значні переваги:

 • розробка інтимної мускулатури, що допоможе безболісно пройти плоду родовий шлях;
 • масаж простати як запорука здорового інтимного життя у чоловіків

Проте варто бути готовим і до таких наслідків, які можуть виникнути під час фістингу:

 • розтягнення м’язів піхви та анусу, яким потрібен час відновлення;
 • зараження інфекційними та венеричними хворобами;
 • нетримання калу;
 • надриви тканин кишечника.

секс-іграшки

Як часто можна займатися фістингом

За правильної технології та бажання партнерів фістингом можна займатися у будь-який час. Пам’ятайте про попередню підготовку та стежте за самопочуттям. Глибоким фістингом лікарі не рекомендують займатися частіше ніж 1-2 рази на місяць.

Висновок

Щоб отримати нові неповторні відчуття, можна спробувати фістинг. Важливо повністю розслабитися та довіряти один одному. У такому разі ви зможете отримати купу чудових емоцій, спричинені простою та одночасно унікальною методикою фістингу.

Написати відповідь:

Ваша електронна адреса не буде опублікована

Site Footer

Sliding Sidebar