Що означає АУЄ: розшифровка поняття

Сучасній людині часто доводиться чути незнайомі слова та абревіатури. Однак значення деяких з них все ж варто знати задля власної безпеки. Одним з таких слів є абревіатура АУЄ. У статті розглянемо, що вона означає і чому краще в реальному житті з нею не зустрічатися.

Зміст

АУЕ

Що таке АУЄ

АУЄ розшифровується як «арештантський уклад єдиний» або «арештантська уркаганська (злочинна) єдність». Ця кримінальна субкультура, учасниками якої є переважно неповнолітні, утворилася у Росії. Молодіжна група асоціює свою поведінку зі способом життя кримінальних злочинців. Відгуки хуліганської ідеології найчастіше можна спостерігати у Російській Федерації. Однак і в Україні є чимало бандитських угруповань, які скоюють злочини під егідою «АУЄ».

АУЄ: чому цю абревіатуру зневажають у злодійському світі

Арештант у кримінальному світі — це шановний ув’язнений, який шанує «злодійські закони». Контингентом субкультури є підлітки, які мало що знають про кримінальні традиції та правила. Молодь субкультури лише наслідує злочинців, здійснюючи свавілля та антигромадські провини, далекі від вчинків «злодіїв у законі».

АУЕ це що таке

Початок руху

У 2011 році на Забайкаллі було виявлено небезпечне угруповання з двадцяти людей. Молоді люди віком від 15 до 20 років нападали на людей, грабували. А у навчальних закладах встановили свої правила, схожі на тюремні. У своїх однокласників та одногрупників вони збирали данину в «общак», кошти якого відправляли до найближчої колонії. Після забайкальських подій почастішали випадки пограбування та розбою по всій території Російської Федерації.

Причини виникнення АУЄ

Виникають подібні спільноти найчастіше під впливом юнацького максималізму та категоричності поглядів, які притаманні людям у пубертатний період. Коли підлітки хочуть якнайшвидше подорослішати, вони намагаються швидко спробувати заборонений алкоголь, сигарети, речовини, прагнуть своїми згубними діями продемонструвати бунтарський дух.

Іще однією причиною участі підлітків у кримінальних субкультурах криміналісти вважають соціальне розшарування. Діти з неблагополучних сімей заздрять життю ровесників із забезпечених родин. Вони розуміють, що їм залишається лише мріяти про багате безтурботне існування. На цьому ґрунті починається своєрідна «гра у справедливість», де можна забрати щось у заможних та помститись їм за розкіш, у якій вони купаються.

Проте статистика показує, що блатний побут приваблює й дітей багатіїв. Таке явище виникає через насичення буденної їм заможної повсякденності, і бажання отримати адреналін від скоєння правопорушень.

АУЕ значення

Як злодійський закон став стилем життя?

До АУЄ-спільноти входять молодики, яких приваблює «романтика» кримінального світу. Психологія підлітків передбачає приналежність дітей до будь-якої групи, та за будь-якої нагоди бажання демонструвати це. Так тінейджери хочуть самовиражатися та шукають себе в соціумі. Саме злочинний спосіб життя злодійського закону став головним принципом у формуванні асоціального співтовариства.

Інформація про діяльність банд АУЄ та методику їх дій

Учасники АУЄ встановлюють свої правила, яким мають підкорятися усі. Хто не виконує умови, поставлені членами злочинних об’єднань, той стає «опущеним» і зазнає фізичного та психологічного насильства. Через те, що членами такої спільноти є переважно неповнолітні, вони почуваються невразливими й захищеними від закону. Тому не бояться робити аморальні вчинки.

АУЄ в інтернеті

Онлайн-спільноти згуртовуються у соціальних мережах. Серед них чимало груп із великою кількістю учасників створені під гаслом «АУЄ». Тематика таких груп — пропаганда та ідеалізація кримінального світу, кримінального світогляду. Багато інтернет-магазинів надають товари із символікою та написами «АУЄ».

Ставлення до «АУЄ»

Це неформальне об’єднання вважається протизаконною екстремістською організацією. Ставлення у суспільстві щодо нього негативне, а за хуліганські вчинки учасник несе адміністративну чи кримінальну відповідальність.

Що означаэ АУЕ

Хто і як із цим бореться

Державні правоохоронні органи активно борються із проявами АУЄ-організацій. Також існують прихильники та активісти, які виступають проти спільноти та залучають до активної боротьби з поширенням агітації злочинного способу життя.

Написати відповідь:

Ваша електронна адреса не буде опублікована

Site Footer

Sliding Sidebar